תהליך הזרעה | המילים שמעבר

יקירותיי.

מה תפגשו כאן, במילים שמעבר..

כאן תמצאו נגיעות מתוך עולם התוכן שלי.

 

מגישה לכן מידע וצידה חשובה לתהליך של הזרעה | תרומת זרע. "מורה נבוכים" בתהליך.

 

הידע הנרחב שיש לי בעולם בנקי הזרע, הוא בהחלט מתנה עבורכן. השנים שעבדתי בבנק זרע, ההכרות שלי עם הגופים המעורבים ואיך המסגרת הזו פועלת.. כל אלו הם אוצרות קטנים שאני שמחה להעניק לכן, כדי לאפשר לכל אחת שמעוניינת לקבל החלטות שהן מתאימות ונכונות עבורה.

אשתף חלק מהשאלות שאתן שואלות אותי במייל ובטלפון. כמובן באנונימיות מלאה. וזאת על מנת לחדד דברים, לדייק אותם ולאפשר לכן בהירות בליקוט המידע.

 

מידע על תזונה מיטיבה ותומכת בתהליך – הכנת הגוף להריון.

 

זה הדלק שלנו, זו העוצמה הפנימית שלנו שמאפשרת לכל התהליכים בגוף לפעול בצורה תקינה וחלקה. המזון שלנו מקדש את הגוף שלנו. תזונה נכונה מסייעת לריפוי, לגוף ונפש חזקים ולא כאובים, לתפקוד נכון של כל המערכות בגוף.

 

קצת מעולם הרוח, המודעות, החשיבה החיובית, איך אנחנו מהדהדות לעולם. כאן יש לכן השראה לקחת כצידה לדרך. מידע מלא בעוצמה ואור כדי להאיר לכן את הדרך, את הלב, את התודעה.

נשימה מודעת, כוח הנשימה. הכלי הכי בסיסי לקיום החיים, לתפקוד כל המערכות בגוף. נשימה מכוונת, נכונה ומלאה ע"י לימוד טכניקות נכונות מסייעת לריפוי. מחמצנת את כל האזורים העמוקים שלנו.. הגניטליים, שזקוקים לדם, לתנועה וסילוק רעלים על מנת לתפקד בצורה מייטבית לקראת הריון רצוי.

 

קישורים מעניינים, המלצות על דברים ואנשים שאני מאמינה בהם ושיתופי פעולה.

 

את כל הטוב הזה, מתוך מקצועיות חסרת פשרות וראיה הוליסטית תמיד אמשיך ללקט עבורכן מידע בעל ערך רב, להתפתח, לחקור ולפעול למענכן. כדי שבדרך הזו, תצעדו יודעות, פחות לבד, יותר בטוחות בעצמכן ובהחלטותיכן, בריאות, חזקות עם לב שלומד להיות שלם ומוקיר.

 

באהבה.

איילת

מאיפה מתחילים...?

אני שומעת אתכן יקרות, כמעט בכל שיחה אומרות משפטים כמו "קראתי, דיברתי עם בנק זרע, נכנסתי לפייסבוק, שמעתי מחברות....

 

"אז מאיפה אני מתחילה" "אני לא יודעת כבר מה מהמידע שקיים נכון ומה לא"... " מה אני צריכה לברר מול בנקי הזרע".. ועוד המון שאלות של הצפת מידע ובלבול.

 

לרגע, אני רוצה לשים זרקור על מה באמת חשוב לשים דגש בהתייחסות האישית שלך בתהליך ליקוט המידע הראשוני.

 

אתחיל בכך (ויכול להיות שגם אסיים..:)) שהמסע של כל אחת הוא שונה.

אנחנו שונות אחת מהשנייה, סיפור החיים שלנו שונה, החלומות, האופי, הגיל, הפרופיל ההורמונלי,

מצב בריאותי ועוד..

 

לכן,  בזמן איסוף הנתונים ולאורך הדרך אנחנו צריכות להיות מודעות וקשובות לקולות הפנימיים שעולים ולמצב הגופני והרפואי.. מה שנכון לאשה אחת, לא בהכרח נכון עבורך.

כמה שזה חשוב...כי המקום הזה מאפשר להתקדם צעד אחר צעד מתוך ידיעה פנימית מה נכון לך ובאיזו דרך תבחרי ללכת במסגרת המציאות החדשה.

 

ההתחלה לעיתים מלווה בצעד אחד קדימה ועשרים צעדים אחורה.

 

אל תשפטי את עצמך במקום הזה. זה טבעי וזה חלק מתהליך של עיבוד מידע. כל כך הרבה תחושות ורגשות שעולים תוך כדי הבדיקה הפנימית הזו.. בינך לבין עצמך. גם אם עדיין לא התקשרת לבנקי זרע ואת רק בשלב ראשוני שמתחילה לבדוק עם עצמך האם זו בכלל אופציה קיימת.

 

זכרי תמיד שתחושות הבטן שלך מנהלות אותך נפלא לא פחות מהגופים שמלווים אותך לאורך הדרך.. היי קשובה לתחושות הללו, הן אלו שיתנו את ההרגשה של השלמה ושקט בתוך חוסר הבהירות.

 

זוהי תקופה של התכנסות פנימית, גם אם בחוץ החיים מתנהלים כהרגלם. תכבדי את המקום הזה, דעי לך שזה תהליך של הבשלה, אל תאיצי בעצמך. (אבל גם אל תקחי יותר מדי את הזמן...)

 

מצאי לך את מקור הכוח שלך, אם זה בשיחה, חברה, משפחה, ספורט, טיפול רגשי או רפואה משלימה.

על מנת שתוכלי להתקדם בקצב המתאים לך ממקום של עוצמה פנימית... (נכון לכל תקופה בחיינו).

ובפרט, שהמסלול החדש הוא לכיוון האימהות.

 

נשמי הרבה במהלך היום. נשימות עמוקות תוך כדי פעולות היום יום.

(על חשיבות הנשימה תוכלי לקרוא בפוסט נפרד)

השלב הראשון שלך בתהליך כזה, היא בהקשבה לעצמך, לצרכים האישיים, לרצונות ולקצב הפנימי שלך.

 

באהבה,

איילת.

אז איך אני מתחילה בעצם

 

ראשית את פונה לרופא גניקולוג (לא מחייב בשלב זה רופא פריון), שיפנה אותך לבצע את כל הבדיקות הנדרשות לפני תהליך של כניסה להריון.

כולל בדיקות דם כלליות, אולטרסאונד, בדיקת שד, פאפ (במידת הצורך) פרופיל הורמונלי וכו'. במקביל את צריכה לבצע בדיקות גנטיות (מתבצעות ע"י בדיקת דם פשוטה), שאת ההפניה לביצוע הבדיקות הללו את מקבלת מרופא/ת המשפחה שלך או מרפאת אחיות.

בדיקות גנטיות הן חשובות ובנקי הזרע דורשים לראות את תוצאותן.

 

חשוב לי להדגיש שישנם בנקי זרע פרטיים שיאפשרו לך לבצע בדיקות גנטיות נרחבות דרכם לצורך בחירת תורם ספציפי וכאן יכול להיות שלא יהיה צורך בביצוע מקדים של בדיקות דרך הקופה!! לכן, בסיטואציה כזו אני ממליצה קודם לקבל מידע על התורמים שבמאגר אותו בנק, רגע לפני שאת ניגשת לבצע בדיקות גנטיות.

הזמן שלך בתהליך הזה הוא פרמטר חשוב...

 

תוך כדי המתנה לתוצאות הבדיקות המקיפות.. זה הזמן ללמוד את התהליך:

 

לדבר עם בנקי הזרע השונים, האם יש לך העדפה לבנק זרע פרטי או ציבורי, לקבל מהם מידע קונקרטי לגבי דרישותיהם, עם מה את צריכה להגיע על מנת לפתוח תיק אצלם, להבין מהן העלויות השונות ומהם הזמנים השונים עד לשריון מנות זרע לזכותך. איך הם מתייחסים להתאמה גנטית בינך לבין התורם.. והאם אותו בנק נותן לך התאמה גנטית.

 

מהו המידע שאת מקבלת על כל תורם ישראלי. ומהי הזמינות למנות שאיתן את יכולה כבר להתחיל את התהליך. איך משנעים את המנות (העברת המנות, במידה ויש צורך בכך) מהבנק, לרופא המטפל לפני הזרעה או שאיבה.

ואולי בכלל ויותר חשוב לך המידע נרחב שאת מקבלת על כל תורם.. ובהתאם לכך תבחרי את הבנק, או תתענייני ביבוא.

 

עם אילו בנקים מחו"ל אותו בנק עובד, מהן עלויות לרכישת זרע מחו"ל. ואיך מתבצעת ההזמנה.

 

האם את מחוייבת מבחינת ההלכה לתורם גוי, או שמבחירה חופשית התורם יהיה גוי.

 

ישנם עוד שאלות לשאול ולקבל מידע מהבנק, גם בנושא הרופאים שמבצעים את ההליכים הרפואיים.

חשוב לדעת כי ישנם בנקים שהזמינות לפגישות היא מיידית וישנם בנקים שיקח קצת יותר זמן להשיגם, בהתאם לכך תתאמי פגישה מראש.

 

ועכשיו אחרי שביררת, ביקרת, שאלת וקיבלת את המידע החיוני עבורך לפתיחת תיק, את יכולה לפתוח תיק בבנק הזרע שבחרת ולהתחיל להתרכז במלאכת בחירת התורם המושלם עבורך, שישלים את התהליך אל עבר ההריון המיוחל..

 

אני כאן לתת לך מענה לכל שאלה שעולה, לסייע בבחירת התורם הנחשק.. לארוז את כל המידע, לרכז, לדייק ולקדם את התהליך הרצוי עבור כל מי מכן שזקוקה לכך.

 

מאחלת לכן המון הצלחה בתהליך.

היא צריכה ללדת כל יום. היא הזמינה מקום בתל ברוך קו ראשון לים ואמרה שאנחנו חייבות להפגש לפני.
שמחה ונרגשת, מצפה כל כך לראות אותה עם בטן גדולה. לא נפגשנו חודשים... נפגשנו מספר פעמים בתחילת המסע שלה, כמעט לפני שנתיים..


החיבור היה מיידי וכך המשיך בטבעיות. לשמוע , לקרוא את המילים שלה ולדעת מהו החלק שלי בהריון הזה, במידע, בתמיכה, ברוח הגבית שהייתי עבורה להתקדם ולקדם את התהליך.. זה ממלא לי את הלב, גורם לי להיות כל פעם מחדש בהודיה, ולהרגיש איזו זכות זאת ללוות אתכן במסע אל עבר האמהות.


גאה בך! מאחלת לך לידה קלה טובה ובריאה. ומצפה למפגש הבא שאבוא לבקר את שתיכן ❤️


מאחלת לכל אשה שפונה לדרך הזו, למצוא את מקורות הכוח והתמיכה שלה.. אף אשה לא צריכה לעבור מסע של יצירת חיים לבד 😊🙏
ימים יפים לכולם ❤️​

 054-2544-396  |  info@ayeletbarda.co.il