תהליך הזרעה | המילים שמעבר

יקירותיי.

מה תפגשו כאן, במילים שמעבר..

כאן תמצאו נגיעות מתוך עולם התוכן שלי.

 

מגישה לכן מידע וצידה חשובה לתהליך של הזרעה | תרומת זרע. "מורה נבוכים" בתהליך.

 

הידע הנרחב שיש לי בעולם בנקי הזרע, הוא בהחלט מתנה עבורכן. השנים שעבדתי בבנק זרע, ההכרות שלי עם הגופים המעורבים ואיך המסגרת הזו פועלת.. כל אלו הם אוצרות קטנים שאני שמחה להעניק לכן, כדי לאפשר לכל אחת שמעוניינת לקבל החלטות שהן מתאימות ונכונות עבורה.

אשתף חלק מהשאלות שאתן שואלות אותי במייל ובטלפון. כמובן באנונימיות מלאה. וזאת על מנת לחדד דברים, לדייק אותם ולאפשר לכן בהירות בליקוט המידע.

 

מידע על תזונה מיטיבה ותומכת בתהליך – הכנת הגוף להריון.

 

זה הדלק שלנו, זו העוצמה הפנימית שלנו שמאפשרת לכל התהליכים בגוף לפעול בצורה תקינה וחלקה. המזון שלנו מקדש את הגוף שלנו. תזונה נכונה מסייעת לריפוי, לגוף ונפש חזקים ולא כאובים, לתפקוד נכון של כל המערכות בגוף.

 

קצת מעולם הרוח, המודעות, החשיבה החיובית, איך אנחנו מהדהדות לעולם. כאן יש לכן השראה לקחת כצידה לדרך. מידע מלא בעוצמה ואור כדי להאיר לכן את הדרך, את הלב, את התודעה.

נשימה מודעת, כוח הנשימה. הכלי הכי בסיסי לקיום החיים, לתפקוד כל המערכות בגוף. נשימה מכוונת, נכונה ומלאה ע"י לימוד טכניקות נכונות מסייעת לריפוי. מחמצנת את כל האזורים העמוקים שלנו.. הגניטליים, שזקוקים לדם, לתנועה וסילוק רעלים על מנת לתפקד בצורה מייטבית לקראת הריון רצוי.

 

קישורים מעניינים, המלצות על דברים ואנשים שאני מאמינה בהם ושיתופי פעולה.

 

את כל הטוב הזה, מתוך מקצועיות חסרת פשרות וראיה הוליסטית תמיד אמשיך ללקט עבורכן מידע בעל ערך רב, להתפתח, לחקור ולפעול למענכן. כדי שבדרך הזו, תצעדו יודעות, פחות לבד, יותר בטוחות בעצמכן ובהחלטותיכן, בריאות, חזקות עם לב שלומד להיות שלם ומוקיר.

 

באהבה.

איילת

 054-2544-396  |  info@ayeletbarda.co.il