המלצות

ברצוני לשתף מעט מהחוויה שאני ובן זוגי עברנו עם הליווי של איילת ברדה המדהימה. במסע המטורף שלנו בלהביא ילד לעולם. על איילת שמענו דרך חברה, ששמעה על שירותיה. איילת המדהימה ליוותה אותנו במהלך שלושה מפגשים וביניהם היו כמה שיחות טלפון חשובות מאין כמותן. עשתה לנו סדר בכל התהליך, הסבירה, נתנה מענה לכל השאלות שלי ושל בעלי, תמכה ועודדה. תחושת הביטחון בתוך תהליך כל כך לא יציב וידוע, הייתה עבורנו "אי של שפיות".

אין לי מילים לתאר עד כמה המידע שקיבלנו, הכוח, העידוד והאופטימיות ששאבנו מהמפגשים איתה עזרו לנו לקדם את הצעד של פתיחת תיק בבנק זרע. אל תוותרו על הליווי הזה, אין לי ספק שתודו לנו מאוד בבוא היום.

בהצלחה רבה.

נ. ר.

שמי שרון ואני מאושרת! בקרוב אהפוך לאם חד הורית.. אני בהריון.

על איילת שמעתי דרך חבר, רופא בבית חולים במרכז הארץ כשרק התחלתי לברר על תרומת זרע. אני אישה אקדמאית, קרייריסטית ועשיתי כמה פרוייקטים גדולים בחיי, יודעת להניע תהליכים, אבל גדול כזה עוד לא היה לי. עם אין סוף של מידע, שאלות ותשובות מהמון כיוונים, חששות ומה עושים קודם..

נפגשנו שתינו, החיבור איתך, איילת היה חיבוק גדול והמשיך בהרגשה של ביטחון וסדר בכיוון שמתאים לי, עם תשובות לכל השאלות שצצו במהלך התהליך. את כמו מורת דרך, שמושיטה את ידה לצאת לדרך חדשה. בידיעה מוחלטת שאני עושה את הדברים בסדר הנכון, במקסימום בדיקות ומידע אמין.

מלאך שותף בהפקת חיי – ההריון שלי.

יש לך חלק גדול בהצלחת התהליך, אני מאושרת ומודה לך מאוד מאוד מאוד.

שרון

אני אוטוטו בת 41 ואת איילת פגשתי, מדויק יותר לומר – שלחו לי מלאכית!

כאשר הבנתי שעם כל הכמיהה והרצון לזוגיות, בן הזוג מתעכב לי (בנתיים) וכעת עליי לטפל במה שדחוף יותר, כך קיבלתי החלטה שאני הולכת על זה – על תרומת זרע מבנק הזרע. בין החלטה (המושכלת/ הגיונית?!) זו לאקט המעשי של הביצוע היה פער, במשך קרוב לשנה, לא ממש הצלחתי להביא את עצמי להוציא זאת לפועל, עד אשר פגשתי את איילת המלאכית אשר ליוותה אותי בתהליך ודאגה שאני מתקדמת כל הזמן ולא נופלת/ נסוגה אחורה.

ואכן תוך זמן קצר ובעזרתה הרבה, ההחלטה יצאה מן הכוח אל הפועל וכעת אני כבר בתוך התהליך (תחזיקו לי אצבעות ?) אז לכל מי שנמצאת בצומת דרכים דומה או מרגישה מבולבלת ואבודה, אני ממליצה בחום רב ליצור קשר עם איילת. המלאכית הזו, ללא ספק ייעודה הוא ללוות ולהכווין נשים בתהליך מטלטל זה.

היא עזרה לי מאד להתמודד עם הקושי הרגשי של איך בכלל מתחילים ומקדמים את התהליך וכל פעם שקיבלתי משימה וחזרתי כולי לפגישה הבאה מבולבלת לגמרי ובתחושה של חוסר אונים, היא ידעה בצורה האופיינית רק לה, להחזיר לי את העוצמה והכוח להמשיך הלאה ובו בזמן לתת לי את המידע המעשי וההדרכה הנכונה. היא מקצועית, סבלנית ולגמרי היתה שם לשאלות קשות שחשוב לדבר עליהן, היא מכילה ומבינה אותך באמת ואת לרגע לא מרגישה לבד.

כך שאם את כעת קוראת מילים אלו, אין ספק שהגעת למקום הנכון!

אני ממליצה בחום רב !

ר.

ההחלטה להתחיל הריון דרך תרומת זרע היא אחת ההחלטות היותר קשות שקיבלתי.

חברה סיפרה לי על איילת כשהייתי כבר באמצע התהליך ובעצם נפגשנו פעמיים. המידע שקיבלתי ממך היה ממש קריטי עבורי, עשית לי סדר בעיקר במחשבות, בצורה מאוד ברורה ומחזקת. ופתחתי תיק בבנק זרע. הדבר הנפלא שנוצר, הוא חיבור מיוחד שכנראה אופייני ליכולת הרגישה והאינטיליגנטית שלך להתחבר ולהכיל אנשים.

היום אני מטופלת שלך. זה מחזיק ומחזק אותי מאוד, מחבק ומרפא אותי.

התמכרתי לחוויה המדהימה שאני עוברת איתך.

תודה לך על העוצמות והאהבה.

ממליצה מכל הלב, לכל אשה (באופן כללי) לקבל החלטות שמקלות עליה ומאפשרות לקבל מתנות לחיים.

סיון

 

ניהלנו שיחה טלפונית, הבנתי בעזרתך החכמה, העדינה והכנה שהמידע הנחוץ לי להמשך התהליך כבר נמצא בידי. מדהים שלא קיימת איתי שיחת מכירה!!

התחושה לאורך כל השיחה הייתה שאת נמצאת כאן לתת מענה אמיתי, מלא בידע ורגישות לסיטואציה, במקום שהוא כל כך סוער ולא ידוע!!

הרגשתי בסוף השיחה שאני חייבת להגיע לטיפול, לנסות הילינג (שמעולם לא ניסיתי שום טיפול אנרגטי, אני מטופלת בדיקור). הופתעתי לגלות כמה היה לי מדהים, נעים, רגוע גם אחרי.. במיוחד שאת גם משלבת מגע. מדהים!

וכבר תקופה ארוכה שאנחנו נפגשות פעם בשבוע.

אז… כמטופלת שלך, איילת מיוחדת במינה… אני רוצה להודות לך על הליווי התומך.

בטוחה שהדרך שלי תהיה נפלאה יחד איתך.

בנות, אל תהססו 

יעל

אנסה לדייק כיאה למפגש שהיה לי איתך.

נפגשנו לפגישה אחת, חשובה מאוד. את מדוייקת, רגישה מלאה בידע ונותנת ביטחון להמשיך את התהליך הלא קל, המפחיד הזה (יש לומר את האמת).

הזמינות שלך בטלפון גם אחרי פגישה איתך היא נפלאה ומלמדת על האדם שאת.

יישר כוח, איילת.

תודה רבה.

תמי​

איילת יקרה ואהובה

ראשית, רוצה להודות לך על הכל. את המלאכית שנכנסה לחיי בזמן קריטי מאוד ובזכותך כאישיות ובת אדם, ובזכות ההכוונה המקצועית, הדאגה והסיוע, זכיתי השנה לחבוק בת מהממת וכפי שציינתי בפנייך מספר רב של פעמים, אילולא את, לא בטוחה בכלל שהייתי מגיעה לרגע זה, זאת למרות שקיבלתי את ההחלטה לפנות לתרומת זרע לפני שהכרנו, איכשהו לא הצלחתי להוציא לפועל החלטה זו והזמן רק עבר ועבר לו...למזלי הגדול חברה המליצה עלייך ומרגע שנפגשנו, היית שם בשבילי לסגור לי את הפער בין הרצון התיאורטי למימוש בפועל. היית שם כדי לענות על כל שאלה, לשוחח על כל היסוס, להסביר ולספק לי מידע על התהליך והכל בכזו סבלנות ומקצועיות כך שכעבור זמן קצר מאוד פתחתי תיק, המנות נרכשו ויצאתי לדרך שבסופה זכיתי במתנה הכי גדולה בחיי, תינוקת מושלמת!

אני מודה ומברכת על כל יום שאת בחיי, הבונדינג שנוצר בינינו הינו לעד ואין לי צל של ספק שמי שתזכה לפגוש אותך רק תודה ותברך, הרי לא בכל יום פוגשים מלאכית אמיתית !!

 054-2544-396  |  info@ayeletbarda.co.il