אודותי

שמי איילת ברדה, מתגוררת בשרון ואמא לשלושה. היכרותי המעמיקה עם עולם בנקאות הזרע החלה כאשת שירות לקוחות בבנק זרע פרטי ובהמשך כאחראית תחום יבוא זרע מחו"ל. בעבודתי זכיתי להכיר מקרוב וללוות מספר רב של נשים וזוגות בתהליך בנקאות הזרע.

 

לעולם בנקאות הזרע הגעתי לאחר שבמשך 12 שנים ליוויתי והדרכתי נשים לאחר לידה. את הכשרתי בתחום הרפואה הסינית, הכוללת דיקור, תזונה, שיאצו ועיסויים, קיבלתי במכללת מדיסין בשנת 2003.

 

במהלך שנות עבודתי בבנק הזרע, הייתי עדה לבלבול ולחשש הרב בקרב נשים וזוגות המבקשים להתחיל בתהליך בנקאות הזרע. נוכח שלל האפשרויות וריבוי הבירוקרטיה מול גופים שונים, הבנתי כי יש צורך ממשי בריכוז מקצועי, שיטתי ובהיר של הידע העצום שקיים בתחום זה שעד כה לא היה נגיש לכל אחד.

 

לכן החלטתי לרכז את כל המידע הקיים שיכול לסייע לך בתהליך הבירור וקבלת ההחלטות, ולהנגיש לך אותו על מנת שתוכלי לעבור את המסע הזה באופן ממוקד, רגוע ומדויק עבורך.

 

אני יודעת שהמפגשים בינינו יחסכו לך זמן רב וימים מייגעים ולא פחות חשוב מכך, יתנו לך בהירות, מיקוד וכוחות להניע את התהליך המדהים הזה, שבסופו אני מאחלת לך שתהפכי לאם ולזוגות הנשואים שביננו, שתהפכו להורים.

 

אני כאן על מנת לעשות לך סדר במידע הנרחב על כל גווניו ופרטיו הקטנים, לחסוך לך חלק גדול וזמן יקר בליקוט פיסות מידע המגיעים אליך מכל המקורות הקיימים ברשת ובנקי הזרע השונים.

 

עם המון אמפתיה, מקצועיות ורגישות תמצאי כאן כתובת דיסקרטית לחלוטין, לשאול את כל השאלות ולקבל תשובות, מידע אמין וכלים פרקטיים שיעזרו לך לגבש את הדרך הנכונה עבורך.

 

אני אוהבת את עשייתי ורואה שליחות גדולה בעזרה ליצור חיים חדשים.

שלך

איילת ברדה

מרכזת את תחום בנקאות הזרע בעמותת מילי

מתנדבת בצוות המקצועי של 'הרטרס' - מיזם חברתי בתחום של טיפולי פוריות

מטפלת במרכז JUNO

 054-2544-396  |  info@ayeletbarda.co.il